Gıda Paketleme Makinaları 2018-02-03T22:17:01+00:00

Yatay paketleme makineleri


Hazır poşet dolum makineleri


Müsterileri için dünya genelinde yüksek teknolojide paketleme ve otomasyon çözümleri üreten Gima çikolata, sekerleme ve multimedia sektörlerine hizmet vermektedir. Çikolata sektörü için otomatik besleme, birincil paketleme ve küçük kalıplanmıs ve kaplanmıs ürünler için ikincil paketleme yapan makineleri üretmektedir.


Çubuk sakız paketleme/sarma makineleri


Alüminyum folyo ile paketleme makineleri

IPAC

Çikolatalar ve sakızlar için sarma makineleri


Box motion flow pack paketleme makineleri

Fırın ürünleri paketleme makineleri ile ekmek dilimleme, kesme ekipmanları

Tanınmış İtalyan firması RONCHI MARIO; dolum makinaları ve kapak kapama makinaları, şişe dizgileyicileri, şişe  yönlendiricileri ve yerleştiricileri ile rotary dolum hatlarında uzmandır.

RONCHI; geniş viskozite aralıklarındaki kişisel bakım ürünlerinin, kozmetik ürünlerinin, evsel ürünlerin, ilaç ve gıda  sanayi ürünlerinin sıvı dolum hatlarını üretmektedir.

Bir italyan firması olan Cama grup yüksek teknolojide ikincil paketleme sistemleri ve makineleri üretmektedir. Cama ürünleri Paketleme Makineleri, Robotik Birimler ve Paketleme Hatlarından olusur. Birincil paketlenmis ürün ile kartonlanmıs ürün arasındaki hattın tamamı Cama teknik bilgisi ve mühendisligi ile üretilmis Paketleme makineleri ve Robotik birimlerin birlesiminden olusur.


Wrap around kartonlama makineleri, yapışkanlı kolileme makinaları, ihtiyaca uygun makineleri


Son ürünlerin gruplandırılması sonrası shrinkleme, kartonlama gibi çok çeşitli ikincil paketleme çözümleri.


Otomatik paletleme ve yükleme sistemleri, lazer kontrollü lojistik sistemleri (LGV)


Otomasyon ve depolama sistemleri